Zachęcamy Państwa do dodania swojego obiektu do naszej bazy noclegowej. Wasze wpisy stanowić będą baner reklamowy z podstawowymi informacjami, dzięki któremu odwiedzający stronę potencjalni kliencie dowiedzą się o obiekcie. My przekierujemy ich do Państwa strony www lub profilu facebookowego, gdzie znajdą szczegółowe informacje o obiekcie.
Dokładamy starań aby strona lubkowo.pl zawsze była schludna i przejrzysta dla turystów, chcących odwiedzić Lubkowo, lub tych już tam przebywających.
Dlaczego warto dodać obiekt i powierzyć nam jego promocję? A to dlatego że nie chcemy stworzyć kolejnej niewyróżniającej się bazy noclegowej. Chcemy pomóc w wypromowaniu nieznanego jeszcze, ale fantastycznego miejsca, jakim jest Lubkowo.
Klienci turystyczni często trafiają na naszą stronę www lub profil na Facebooku poszukując ciekawych miejsc do wypoczynku nad jeziorem. Dzięki temu będą mieli szansę poznać Państwa obiekt noclegowy czy restauracyjny.
Ile to kosztuje? Wpis do naszej bazy to koszt 200 zł za rok promowania.

Jesteśmy zespołem zajmującym się tworzeniem stron internetowych i profili na portalach społecznościowych oraz reklamą obiektów turystycznych dzięki sesją zdjęciowym kompleksów oraz bardzo popularnym teraz krótkim spotom reklamowym. Jeśli chcą Państwo dodatkowo skorzystać z naszych usług, z chęcią pomożemy w promocji Państwa obiektów.

Proponujemy sesję fotograficzną obiektu noclegowego w cenie od 200zł a także wykonanie strony internetowej już od 600zł.
W przypadku skorzystania z pakietu usług atrakcyjne rabaty!

Zapraszamy do kontaktu:

tel: 667 182 504 lub 881 376 315

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.lubkowo.pl